در جای‌جای جهان، میزان خرید از آمازون روزبه‌روز بیشتر می‌شود و مردم دوست دارند از محبوب‌ترین فروشگاه مجازی خرید کنند. این عطش به ایرانیان هم سرایت کرده است و بسیاری به دنبال روش‌های مختلف خرید از امازون می‌گردند. شاید تصور این موضوع که شهروندان ایرانی به انحاء گوناگون می‌توانند از آمازون خرید کنند، جالب توجه باشد و همان نظم بازار آزاد، یعنی تناسب عرضه و تقاضا را تداعی کند. اما آنچه در این بین مهم است، ترجیح کاربر برای خرید از آمازون به جای خرید از ebay است. در حقیقت گزینه‌های مختلفی برای خرید از فروشگاه‌های رنگارنگ تعبیه شده است، ولی بیشترین تقاضا برای خرید از امازون ثبت می‌شود. حالا من هم براساس همین وفور درخواست، می‌خواهم بهترین روش‌هایی که می‌توانید از آمازون خرید کنید، معرفی کنم.

سایت‌های رسمی خرید از امازون

اگر گشتی در دنیای گوگل بزنید و برای خرید از امازون جست‌وجو کنید، با انبوهی از سایت‌ها مواجه می‌شوید که ادعا دارند می‌توانند هر کالایی را از شعبه‌های مختلف آمازون از جمله در امارات و ترکیه خریداری کنند و درِ خانه به شما تحویل دهند. اگرچه این امر شدنی است، ولی هزینه‌های آن باید به درستی محاسبه شود و به تناسب، قیمت تعیین شود. اما اگر دیدید که قیمت‌ها به طرز عجیبی پایین است یا به شما وعده‌ی خرید از آمازون بدون گمرک را می‌دهند، شاید یک جای کار ایراد داشته باشد و مثلا خرید از ebay را جایگزین آمازون کرده باشند. البته روش‌های مختلفی برای خرید از کشورهای دیگر وجود دارد و شاید یک وب‌سایت بتواند به ادعاهای خود جامه‌ی عمل بپوشاند، ولی شما باید هوشیار باشید و گول تبلیغات زرد را نخورید. به همین دلیل توصیه می‌کنم از فروشگاه‌‌هایی خرید کنید که نماد الکترونیکی دارند و قبلا هم مشتریانی راضی از خدمات داشته‌اند.

همچنین پیش از تصمیم نهایی برای انتخاب سایت خرید از آمازون، چندین فروشگاه را با هم مقایسه کنید و با اطمینان از قیمت مناسب، اقدام به پرداخت کنید. فراموش نکنید که چنین سفارش‌هایی زمان‌بر است و باید صبور باشید و از دیرکردهای احتمالی عصبانی یا ناامید نشوید. 

خرید از آمازون

خرید از ebay به جای آمازون

شاید در بین وب‌سایت‌های خرید از آمازون، به فروشگاه‌هایی برخورد کنید که قیمت‌های به شدت کمتری را پیشنهاد می‌دهند. در این حالت، باید شاخک‌های شما بیشتر حساس شود و به دلایل این امر توجه نشان دهید. نمی‌خواهم نگرانتان کنم ولی ممکن است سفارش شما به جای آمازون با خرید از ebay همراه شود. یعنی همان جنسی که شما سفارش داده‌اید را در سایت ebay پیدا کنند و به قیمتی کمتر بخرند و به جای نو به شما قالب کنند. این شیوه به خصوص در سایت‌های تازه‌کار و پیج‌های اینستاگرامی دیده می‌شود که هیچ‌گونه نظارتی بر آن‌ها نیست و دست شما هم بعد از پرداخت به جایی بند نخواهد بود که شکایت کنید که جنس دست دوم دریافت کرده‌اید. پس باید به این نکته اشراف داشته باشید که خرید از آمازون گران‌تر از قیمت مندرج به دلار و یورو است و نباید انتظار قیمت‌های ارزان را داشته باشید. مگر اینکه بخواهید با خرید از ebay جنس دست دومی را بخرید که اصل است و قابل رقابت با کالای اورجینال خواهد بود. پس این روش را هم باید دانسته و طبق اختیار خود انتخاب کنید.

نکته پایانی در خرید از آمازون

اکثر مردم برای کالاهای برند یا کمیاب به سراغ خرید از آمازون می‌روند. من هم پیشنهاد می‌کنم اگر کالاهایی در ایران یافت می‌شود و برند و کیفیت آن‌ها مهم نیست، بهتر از خرید از امازون را منتفی کنید یا حداقل با خرید از ebay کمی از هزینه‌های خود بکاهید.

خرید از آمازون - خرید از ebay آمازون ,ebay ,هم ,امازون ,جای ,شاید ,خرید از ,از آمازون ,از ebay ,از امازون ,برای خریدمنبع

چه کسانی بیشترین سود را از خرید از آمازون می‌برند؟

هنر خرید از آمازون و ebay

بهترین روش خرید از آمازون

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ناجی فایل خرید پارکت ارزان قیمت تعمیرات گوشي هاي هوشمند هر چی که بخوای پمپ استخر اینجا همه چی هست فروشگاه ارزان شاپ ایرانیان digi24 دانلود فایل های کمیاب موسیقی ایرانی و خارجی